Štrbské pleso – Natalia i Łukasz
/ 21/09/2018

Z Natalią i Łukaszem mieliśmy okazję się spotkać jakiś czas temu u Izy i Mateusza, których serdecznie pozdrawiamy, po jakimś czasie odezwali się do nas, że chcieliby abyśmy i u nich zajęli się oprawą medialną.

Chcielibyśmy się z Wami podzielić emocjami jakie im towarzyszyły w ich wymarzonym dniu oraz pokazać kilka kadrów z dnia pleneru.

Na pierwsze miejsce sesji nie dotarliśmy z racji małej awarii samochodu, miał być to zamek w miejscowości Moszna.

Drugim miejscem miało być jezioro u naszych sąsiadów z południa…  Długa droga, mnóstwo zakrętów, górek i … remontów przez które dojechaliśmy trochę później niż się tego spodziewaliśmy.

Słowacja, znaleźliśmy się w przepięknym miejscu, a mianowicie Tatry Wysokie,ostre górskie, jesienne powietrze, widoki zapierające dech w piersiach, woda, skocznia narciarska w tle.

Takie dni jak ten, sprawiają, że chce się pracować, dodaje to niesamowitego kopa energetycznego, aparycja całości, to najlepsze wynagrodzenie ze przebyte trudy drogi i odległości, jednym zwrotem podkreślając, powinniście zobaczyć to na własne oczy.

Chwile, które nam towarzyszą zostaną nam w pamięci na zawsze, a dodatkowo zostały utrwalone na zdjęciach i filmie, efekty naszej współpracy z Natalią i Łukaszem macie przed oczyma.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o