Film ślubny

Film ślubny

Planowanie ślubu zobowiązuje do wielu wyzwań, a niewątpliwie jednym z nich jest znalezienie odpowiednich osób, którzy nagrają i zmontują nasz wymarzony film ślubny. Kamerzysta będzie Wam towarzyszył w niemal każdym momencie, od przygotowań do oczepin, dlatego też niezwykle ważne jest wybranie osób, w których towarzystwie będziemy czuć się swobodnie.

Jesteśmy profesjonalistami, działającymi zawodowo na rynku od ponad trzynastu lat i dobrze wiemy co trzeba zrobić, aby uchwycić wyjątkowe chwile, jednocześnie nie zwracając na siebie uwagi. Kluczowym dla nas jest uchwycenie Waszego szczęścia i cieszymy się, że możemy przyczynić się do uśmiechu na Waszych twarzach, który będzie towarzyszył Wam nawet po wielu latach, gdy będziecie wracać wspomnieniami do swojego ślubu.

Do realizacji nagrań wykorzystujemy profesjonalny sprzęt stabilizujący, typu Gimbal czy Slider. Ofertę filmu ślubnego prezentujemy w trzech wariantach, które znajdują się poniżej. Wykonujemy także podziękowania dla rodziców oraz realizujemy nagrania za pomocą drona.

Portfolio

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka.

Zapoznaj się z naszym portfolio oraz ofertą,
aby przekonać się dlaczego warto nas wybrać na ten wyjątkowy dzień!