Wesele w 2020 czyli wesele w czasach covid

Rok 2020 był ciężki dla całego świata, na naszym podwórku ślubnym ciężko było całej branży jak i parom.

Przez ten rok wysłuchaliśmy wiele historii naszych par, były te optymistyczne, które cieszyły się ze swego szczęścia i że udało im się cokolwiek zorganizować, lecz większa część to jednak było o tym jak to niestety musieli wybierać lub ograniczać się w organizacji i zapraszaniu gości na swój „ten jedyny dzień”.

Kasia i Tomek przełożyli ślub z Kwietnia na Sierpień, była to bardzo dobra decyzja jak się finalnie okazało, w tych miesiącach wesela wyglądały a miarę normlanie, a na ich ślubie w zasadzie nie można było odczuć przez chwile dystans i hamowanie się ludzi w relacji, a co tam napiszę więcej, tam iskry leciały z parkietu, nie było przestoju i spokoju nawet przez chwilę, myślę że duży w tym udział miał genialny zespół Celebration których serdecznie pozdrawiamy i polecamy !! ( https://www.facebook.com/celebrationcovband )

Kasiu i Tomku udowodniliście, że można zrobić w tych ciężkich czasach zrobić tak wiele pozytywnego !! dziękuje Wam za to że mogliśmy być z Wami w tym szczególnym dniu!

zapraszam do oglądania drobnej pamiątki z tego jakże wyjątkowego dnia…